Latest updates

Check the Important info page for latest updates! (23 September 2016)
TwitterLinked In

Thursday, August 23, 2007

Liga a III-a 2007-2008: Componenta finala a seriilor

Maine incepe noul sezon in Liga a III-a. FRF a confirmat ieri cateva schimbari in componenta seriilor -> FRF.ro.

Seria I

Cetatea Suceava
CF Braila
Pambac Bacau
Otelul Galati II
Politehnica Galati
Aerostar Bacau
FCM Bacau II
Willy Bacau
Ceahlaul Piatra Neamt II
Politehnica Iasi II
Juventus Falticeni
CFR Pascani
Laminorul Roman
Leonard Pascani
Bujorul Targu Bujor
Cetatea Targu Neamt
FC Barlad
Raraul Campulung Moldovenesc

Seria a II-a

FC Snagov
Juventus Bucuresti
Rocar ANEFS Bucuresti
Portul Constanta
CSM Ramnicu Sarat
Unirea Slobozia
Farul Constanta II
Dunarea Calarasi
Callatis Mangalia
Aversa Bucuresti
Viitorul Insuratei
CS Ovidiu
Steaua Bucuresti II
Aurora Mangalia
CSM Medgidia
Abatorul Slobozia
CSO Ianca
Onix Ramnicu Sarat

Seria a III-a

Chimia Brazi
CS Buftea
FC 1 Decembrie
Dodu Bucuresti
CSM Petrolul 1952 Ploiesti
Conpet Ploiesti
CF Predeal
Rapid Bucuresti II
Petrolul Ploiesti II
Ghimbav Brasov
Tricolorul Breaza
FC Chitila
Electrosid Titu
Victoria Branesti (fosta Transkurier Sfantu Gheorghe)
Clinceni Ilfov
Inter Pantelimon
Unirea Tarlungeni
CS Filipestii de Padure

Seria a IV-a

Building Vanju Mare
ALRO Slatina
Dunarea Calafat
Oltchim Ramnicu Valcea
Armata Craiova
Chimia Craiova
Rova Rosiorii de Vede
Gaz Metan Craiova (fosta Gaz Metan Podari)
FC Bals 2007 (fosta Oltul Slatina)
Progresul Corabia
Unirea Costesti
Atletic Sibiu
FC Sibiu
International Curtea de Arges
FC Cisnadie
CFR Craiova
Turris Turnu Magurele
FC Arges Pitesti II (fosta Juventus Bascov)

Seria a V-a

Auxerre Trans Orsova
Minerul Motru
Minerul Mehedinti Valea Copcii
CALOR Timisoara
EMC Rovinari
Unirea Sannicolau Mare
Alto Gradimento Albina (fosta Timisul Albina)
Minerul Jilt Matasari
Tim Giroc
UM Timisoara
CS Ineu
Victoria Nadlac
CSM SebeĊŸ
Atletic Club Arad
CS Vulcan
Gloria Arad
Nova Mama Mia Becicherecul Mic
Marmosim Simeria

Seria a VI-a

FC Baia Mare
Unirea Dej
Luceafarul Lotus Baile Felix (fosta Lotus Felix Sanmartin)
Inter Blaj
Somesul Satu Mare
Mobila Sovata
Trans-Sil Targu Mures
Gloria Bistrita II
Sanatatea Cluj
Bihorul Beius
U 1919 Cluj
ASA Unirea Ungheni (fosta Maris Targu Mures)
Avantul Reghin
Olimpia Satu Mare
Gaz Metan Targu Mures
Marmatia Sighetu Marmatiei
Turul Micula
FC Bihor Oradea II

No comments:

Post a Comment