Latest updates

Check the Important info page for latest updates! (23 September 2016)
TwitterLinked In

Wednesday, July 30, 2008

Solutie rapida pentru seria a doua

Schimb de program intre CFR Timisoara si ACU Arad, astfel ACU si UTA vor juca alternativ pe teren propriu:

Etapa I, 16 august
ACU Arad – FCM Târgovişte
Dacia Mioveni – Minerul Lupeni
FCM Târgu-Mureş – FCM UTA Arad
Universitatea Cluj – Drobeta Turnu-Severin
Liberty Salonta – Mureşul Deva
Internaţional Curtea-de-Argeş – CS Mechel Câmpia-Turzii
CFR Timişoara – Jiul Petroşani
Unirea Alba Iulia – FC Bihor Oradea
Chimia Râmnicu-Vâlcea – Arieşul Turda

Etapa a II-a, 23 august
FCM Târgovişte – Dacia Mioveni
Minerul Lupeni – FCM Târgu-Mureş
FCM UTA Arad – Universitatea Cluj
Drobeta Turnu-Severin – Internaţional Curtea-de-Argeş
Mureşul Deva – CFR Timişoara
CS Mechel Câmpia-Turzii – Liberty Salonta
Jiul Petroşani – Unirea Alba Iulia
FC Bihor Oradea – Chimia Râmnicu-Vâlcea
Arieşul Turda – ACU Arad

Etapa a III-a, 30 august
ACU Arad – FC Bihor Oradea
Dacia Mioveni – Arieşul Turda
FCM Târgu-Mureş – FCM Târgovişte
Liberty Salonta – Drobeta Turnu-Severin
Internaţional Curtea-de-Argeş – Universitatea Cluj
CFR Timişoara – CS Mechel Câmpia-Turzii
Unirea Alba Iulia – Mureşul Deva
Chimia Râmnicu-Vâlcea – Jiul Petroşani
Minerul Lupeni – FCM UTA Arad

Etapa a IV-a, 6 septembrie
Universitatea Cluj – Liberty Salonta
FCM Târgovişte – Minerul Lupeni
FCM UTA Arad – Internaţional Curtea-de-Argeş
Drobeta Turnu-Severin – CFR Timişoara
Mureşul Deva – Chimia Râmnicu-Vâlcea
CS Mechel Câmpia-Turzii – Unirea Alba Iulia
Jiul Petroşani – ACU Arad
FC Bihor Oradea – Dacia Mioveni
Arieşul Turda – FCM Târgu-Mureş

Etapa a V-a, 13 septembrie
ACU Arad – Mureşul Deva
Dacia Mioveni – Jiul Petroşani
FCM Târgu-Mureş – FC Bihor Oradea
Liberty Salonta – Internaţional Curtea-de-Argeş
CFR Timişoara – Universitatea Cluj
Unirea Alba Iulia – Drobeta Turnu-Severin
Chimia Râmnicu-Vâlcea – CS Mechel Câmpia-Turzii
FCM Târgovişte – FCM UTA Arad
Minerul Lupeni – Arieşul Turda

Etapa VI-a, 20 septembrie
Universitatea Cluj – Unirea Alba Iulia
Internaţional Curtea-de-Argeş – CFR Timişoara
FCM UTA Arad – Liberty Salonta
Drobeta Turnu-Severin – Chimia Râmnicu-Vâlcea
Mureşul Deva – Dacia Mioveni
CS Mechel Câmpia-Turzii – ACU Arad
Jiul Petroşani – FCM Târgu-Mureş
FC Bihor Oradea – Minerul Lupeni
Arieşul Turda – FCM Târgovişte

Etapa a VII-a, 27 septembrie
ACU Arad – Drobeta Turnu-Severin
Dacia Mioveni – CS Mechel Câmpia-Turzii
FCM Târgu-Mureş – Mureşul Deva
CFR Timişoara – Liberty Salonta
Unirea Alba Iulia – Internaţional Curtea-de-Argeş
Chimia Râmnicu-Vâlcea – Universitatea Cluj
FCM Târgovişte – FC Bihor Oradea
Minerul Lupeni – Jiul Petroşani
Arieşul Turda – FCM UTA Arad

Etapa a VIII-a, 4 octombrie
Universitatea Cluj – ACU Arad
Liberty Salonta – Unirea Alba Iulia
Internaţional Curtea-de-Argeş – Chimia Râmnicu-Vâlcea
FCM UTA Arad – CFR Timişoara
Drobeta Turnu-Severin – Dacia Mioveni
Mureşul Deva – Minerul Lupeni
CS Mechel Câmpia-Turzii – FCM Târgu-Mureş
Jiul Petroşani – FCM Târgovişte
FC Bihor Oradea – Arieşul Turda

Etapa a IX-a, 11 octombrie
ACU Arad – Internaţional Curtea-de-Argeş
Dacia Mioveni – Universitatea Cluj
FCM Târgu-Mureş – Drobeta Turnu-Severin
Unirea Alba Iulia – CFR Timişoara
Chimia Râmnicu-Vâlcea – Liberty Salonta
FCM Târgovişte – Mureşul Deva
Minerul Lupeni – CS Mechel Câmpia-Turzii
FC Bihor Oradea – FCM UTA Arad
Arieşul Turda – Jiul Petroşani

Etapa a X-a, 18 octombrie
Universitatea Cluj – FCM Târgu-Mureş
Liberty Salonta – ACU Arad
Internaţional Curtea-de-Argeş – Dacia Mioveni
CFR Timişoara – Chimia Râmnicu-Vâlcea
FCM UTA Arad – Unirea Alba Iulia
Drobeta Turnu-Severin – Minerul Lupeni
Mureşul Deva – Arieşul Turda
CS Mechel Câmpia-Turzii – FCM Târgovişte
Jiul Petroşani – FC Bihor Oradea

Etapa a XI-a, 25 octombrie
ACU Arad – CFR Timişoara
Dacia Mioveni – Liberty Salonta
FCM Târgu-Mureş – Internaţional Curtea-de-Argeş
Chimia Râmnicu-Vâlcea – Unirea Alba Iulia
FCM Târgovişte – Drobeta Turnu-Severin
Minerul Lupeni – Universitatea Cluj
Jiul Petroşani – FCM UTA Arad
FC Bihor Oradea – Mureşul Deva
Arieşul Turda – CS Mechel Câmpia-Turzii

Etapa a XII-a, 1 noiembrie
Universitatea Cluj – FCM Târgovişte
Liberty Salonta – FCM Târgu-Mureş
Internaţional Curtea-de-Argeş – Minerul Lupeni
CFR Timişoara – Dacia Mioveni
Unirea Alba Iulia – ACU Arad
FCM UTA Arad – Chimia Râmnicu-Vâlcea
Drobeta Turnu-Severin – Arieşul Turda
Mureşul Deva – Jiul Petroşani
CS Mechel Câmpia-Turzii – FC Bihor Oradea

Etapa a XIII-a, 8 noiembrie
ACU Arad – Chimia Râmnicu-Vâlcea
Dacia Mioveni – Unirea Alba Iulia
FCM Târgu-Mureş – CFR Timişoara
FCM Târgovişte – Internaţional Curtea-de-Argeş
Minerul Lupeni – Liberty Salonta
Mureşul Deva – FCM UTA Arad
Jiul Petroşani – CS Mechel Câmpia-Turzii
FC Bihor Oradea – Drobeta Turnu-Severin
Arieşul Turda – Universitatea Cluj

Etapa a XIV-a, 15 noiembrie
ACU Arad – FCM UTA Arad
Universitatea Cluj – FC Bihor Oradea
Liberty Salonta – FCM Târgovişte
Internaţional Curtea-de-Argeş – Arieşul Turda
CFR Timişoara – Minerul Lupeni
Unirea Alba Iulia – FCM Târgu-Mureş
Chimia Râmnicu-Vâlcea – Dacia Mioveni
Drobeta Turnu-Severin – Jiul Petroşani
CS Mechel Câmpia-Turzii – Mureşul Deva

Etapa a XV-a, 22 noiembrie
Dacia Mioveni – ACU Arad
FCM Târgu-Mureş – Chimia Râmnicu-Vâlcea
FCM Târgovişte – CFR Timişoara
Minerul Lupeni – Unirea Alba Iulia
FCM UTA Arad – CS Mechel Câmpia-Turzii
Mureşul Deva – Drobeta Turnu-Severin
Jiul Petroşani – Universitatea Cluj
FC Bihor Oradea – Internaţional Curtea-de-Argeş
Arieşul Turda – Liberty Salonta

Etapa a XVI-a, 29 noiembrie
ACU Arad – FCM Târgu-Mureş
Dacia Mioveni – FCM UTA Arad
Universitatea Cluj – Mureşul Deva
Liberty Salonta – FC Bihor Oradea
Internaţional Curtea-de-Argeş – Jiul Petroşani
CFR Timişoara – Arieşul Turda
Unirea Alba Iulia – FCM Târgovişte
Chimia Râmnicu-Vâlcea – Minerul Lupeni
Drobeta Turnu-Severin – CS Mechel Câmpia-Turzii

Etapa a XVII-a, 6 decembrie
FCM Târgu-Mureş – Dacia Mioveni
FCM Târgovişte – Chimia Râmnicu-Vâlcea
Minerul Lupeni – ACU Arad
FCM UTA Arad – Drobeta Turnu-Severin
Mureşul Deva – Internaţional Curtea-de-Argeş
CS Mechel Câmpia-Turzii – Universitatea Cluj
Jiul Petroşani – Liberty Salonta
FC Bihor Oradea – CFR Timişoara
Arieşul Turda – Unirea Alba Iulia

2 comments:

  1. in seria 1 echipele bucurestene progresul,sportul,dinamo 2 au in etapa 1 jocuri in deplasare,iar in etapa 2 toate joaca pe teren propriu,asta se va intampla pana prin octombrie,cand vor juca 2 acasa si una in deplasare.s-a mai modificat ceva sau a ramas asa?

    ReplyDelete
  2. S-a modificat. Dinamo 2 joaca acasa in prima etapa. Vezi programul pe Sport365.

    ReplyDelete